Anhydrit vévodí litým podlahám

Nežli se v novostavbě nebo ve zrekonstruovaném domě pustíte do pokládky podlahové krytiny Meister či jiné, je nutné vytvořit nejprve správný podklad. Od něj se odráží spousta věcí, jako jsou celková výška podlahy, vlastnosti daného materiálu a životnost.

Mezi velice populární patří v posledních letech anhydrit. Litá podlaha s vysokou pevností v tlaku, která je ideálním základem pro zhotovení rovinaté plochy vhodné pro aplikování podlahového vytápění.

Pojďme si ale tento stavební prvek popsat trochu podrobněji.

Jaké jsou vlastnosti anhydritové podlahy?

Mnozí stavitelé ocení určitě minimální výšku 30 mm, což může přijít vhod v některých místnostech a podlažích, kde nebudou tak vysoké nároky na hmotnostní zatížení. Mezi klady lze jistě zařadit fakt, že anhydritové podlahy není nutné jakkoliv vyztužovat, jako tomu bylo u klasických betonových podlah.

Jmenovat lze i řadu dalších zajímavých výhod.

  • Bez nutnosti dilatačních spár, až od velikosti 300 m2 pro plochy s podlahovým vytápěním a od 600 m2 bez podlahového vytápění
  • Krátká doba vysychání a zrání
  • Vynikající statický modul pružnosti a teplotní roztažnosti

Anhydrit volí mnozí lidé také kvůli poměrně jednoduché a nenáročné realizaci, pakliže si objednáte služby profesionální společnosti.

Vylévání anhydritové podlahy

Tento proces je zajištěn prostřednictvím mobilního výrobního zařízení, které nese specifický název Transmix. Jedno jediné vozidlo, po němž nezbyde na stavbě jakýkoliv nepořádek a dokonce není vyžadováno žádné další příslušenství. Samostatná výrobní jednotka, s níž lze vyprodukovat až 13 m3 bez doplňování přísad.

Pakliže v tomto směru hledáte flexibilitu, rychlost, kvalitu a nízkou cenu, obraťte se na skutečné specialisty. Navštivte internetový portál anhdyrit-podlahy.cz a nechte si spočítat cenovou nabídku a provést výslednou realizaci na klíč.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu navždy pod tímto článkem jen za 100 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *