Balení zboží různými postupy

Balino je společností, která se zabývá balením zboží, a to především v lokalitě Praha a okolí. Služby firmy jsou velice komplexní, jinak řečeno, můžete požadovat zabalení různých typů zboží, a také různými způsoby. Obal bude nejprve navržen, pak vyroben a následně přichází na řadu zkompletování. Rovněž můžete využít výrobu etiket, které k zabalení zboží neodmyslitelně patří.

Pokud jste majiteli elektronického obchodu, budete obslouženi na jedničku, a to také díky vlastnímu skladu společnosti Balino.

Proč využít Balino?

  • Firma nabízí balení různými způsoby
  • Obaly si sami vyrábí
  • Opatří obal veškerými náležitostmi
  • Součástí každé výroby je předběžný návrh
  • Výroba, ale i kompletace produktů
  • Zajištění dopravy nejen v ČR

Typy zabalení

Existuje poměrně hodně metod, jak může být zboží zabaleno. Pojďme si trochu přiblížit způsoby, které využívá právě zmiňovaná společnost, a které jsou vám plně k dispozici:

Foliování zboží

Foliování zboží je vhodné u nejrůznějších produktů a slouží nejen k jejich ochraně, ale také k udržení určitého tvaru. Pokud budete poptávat foliování zboží, očekávejte využití smrštitelných nebo nesmrštitelných fólií, ale také nejrůznějších typů sáčků a podobně.

Blistr balení

Další formou balení zboží Praha je blistr balení. Jedná se rovněž o balení do folie, ta je ale pevnější a odolnější. Blistry jsou spojeny s podkladovou deskou, ale také se může jednat o celoplastové provedení.

Velkoformátové balení

Velkoformátové balení zboží umožní zabalit v podstatě cokoliv, tedy i nadměrné předměty, či dokonce stroje. Cílem společnosti Balino je dosáhnout maximálního efektu ochrany balíku.

Obalové materiály

Na závěr si ještě řekněme něco o obalových materiálech, které využívá společnost Balino při zabalení zboží. Jedná se především o různé typy fólií a blisterů, nechybí samozřejmě kartonové obaly a palety pro uskladnění a stabilizaci celého balení.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu navždy pod tímto článkem jen za 100 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *