Co byste měli vědět, než si pořídíte vlastní vířivku?

Přemýšlíte o pořízení vlastní vířivky? Pravděpodobně již víte, že vířivka má blahodárný vliv na vaše zdraví. Díky vlastní vířivce si dopřejete komfort i lepší životní styl. Zbavíte se napětí ve svalech, budete lépe spát a celkově se budete cítit spokojenější. Co je ale třeba vědět, než si svoji vlastní vířivku pořídíte?

Na trhu je mnoho obchodníků, kteří nabízí vířivé vany. Ne všechny výrobky jsou však kvalitní, a když už kvalitní jsou, nemusí vyhovovat právě vašim požadavkům. Před nákupem vířivé vany bychom si měli odpovědět na následující otázky:

  • Kolika osobám bude vířivka určena?
  • K jakému účelu bude sloužit?
  • Kde bude vířivka umístěna? Jak velký prostor máte k dispozici?
  • Bude vířivka zapuštěna do země?
  • Komu bude vířivka určena?
  • Budou do vířivky chodit i malé děti nebo starší osoby?

Kde vířivku zakoupit?

Dalším velice důležitým krokem je volba prodejce (vířivky prodej). Vybírat bychom měli výrobce, jehož značka je již na trhu delší dobu. Zajímat by nás měly také použité materiály, hydromasážní systémy a umístění trysek. Pozor bychom si měli dávat na nekvalitní kopie zvolených značek, které většinou obsahují mnoho plastových prvků. Kvalitní společnosti vám pomohou s volbou vířivky na míru a berou v potaz výše zmíněné otázky, na které byste si měli před nákupem vířivky odpovědět. Důležitá je také otázka, zda společnost, od které vířivku zakoupíte, poskytuje i servis.

Canadian Spa International

Jednou z velice známých a v České republice vyzkoušených značek jsou americké špičkové vířivky Canadian Spa International. První koncepční vířivky tohoto výrobce vznikaly již v roce 1991, do Evropy značka vstoupila již v roce 2003.

Autorizovaný prodejce – SPA Studio

Autorizovaným prodejcem v České republice je společnost SPA Studio, s. r. o. s velmi profesionálním týmem, který vám pomůže zvolit tu nejlepší vířivku přesně dle vašich požadavků. SPA Studio se zaměřuje pouze na produkty nejvyšší kvality od světových výrobců, samozřejmostí je servisní podpora a profesionální zákaznická péče. Jednotlivé modely si můžete prohlédnout na pobočkách v Praze, Ostravě nebo Mladé Boleslavi.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu navždy pod tímto článkem jen za 100 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *