Je na čase vyměnit stará okna za nová plastová okna?

Chystáte se vyměnit stará okna za nová plastová nebo hliníková okna? Potom jistě hledáte firmu, jejímž cílem je precizní výroba těchto oken. A právě o preciznost jde české firmě plastikov.cz, která si na výrobě plastových oken i výrobě hliníkových oken opravdu zakládá a na své výrobky má důvod být patřičně hrdá.

Minimální údržba se vyplatí

Precizní výroba a individuální přístup k zákazníkovi je jedna věc, nesmí však být zanedbávána ani následná péče. Většina lidí si totiž myslí, že plastová okna a hliníková okna nepotřebují vůbec žádnou údržbu. Je sice pravda, že údržba hliníkových a plastových oken je opravdu minimální, ale právě ta má za cíl udržet okna ve skvělém stavu prakticky napořád. Stačí dvakrát do roka promazávat kování silikonovým olejem a kontrolovat funkčnost odvodňovacích kanálků. Pak už je to pouze o udržování čistoty – stačí voda a kapka saponátu.

Je na čase vyměnit stará okna za nová plastová okna 2

Poraďte se o správném výběru plastových či hliníkových oken

Plastová okna Praha, plastová okna Brno i plastová okna Jihlava dnes patří mezi nejrozšířenější typy oken. Výchozí surovinou pro všechna plastová okna je tvrdé PVC.

  • Aby byla tepelná izolace a izolace proti vlhkosti co nejlepší, jsou profily těchto oken sestaveny z komor, které jsou důmyslně plněné vzduchem.
  • Dá se říci, že velmi důležitým aspektem pro výběr plastových oken je kromě jiného také počet komor. Platí přímá úměra: čím více komor profily plastových oken mají, tím lépe udrží teplo uvnitř a zimu venku.
  • Nesmí být opomíjena ani hloubka profilu, to znamená šířka plastového okna.

Ostatně, než se pro nákup plastových oken či hliníkových oken rozhodnete definitivně, využijte možnosti se ve firmě Plastikov.cz poradit. Dozvíte se například, že je to právě hliník, který dokáže nejlépe odolávat povětrnostním vlivům, zejména vlhkosti; navíc je pevný, lehký a stabilní. A právě taková jsou i hliníková okna společnosti plastikov.cz.

Je na čase vyměnit stará okna za nová plastová okna 3


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu navždy pod tímto článkem jen za 100 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *