Moderní kotle na tuhá paliva se bez špíny a prachu obejdou

Ještě nedávno bylo vytápění dřevem nebo uhlím spojeno s namáhavou prací a nepříjemnou špínou. Moderní automatické kotle na tuhá paliva vás ale obou těchto negativních aspektů snadno zbaví a navíc nabídnou výhody v podobě úsporného a efektivního vytápění a to i tam, kde byste to nečekali.

Do sklepa jen 3x za týden…

Automatické kotle již ve svém názvu slibují snadnou a nenáročnou údržbu, ale málokdo ví, kam až taková nenáročnost může sahat. Díky praktickému ekvitermnímu řízení na základě venkovní teploty a s tím spojeného optimálního odběru množství použitého paliva stačí dobře nastavený kotel zajít zkontrolovat a doplnit i během zimní sezóny pouze 2-3x do týdne. A další vychytávky jako automatické odpopelnění nebo čištění mohou vás čas strávený starostí o teplo domácího krbu zredukovat opravdu jen na nezbytně nutné minimum.

Při správném výběru mohou být automatické kotle na tuhá paliva téměř stejně komfortní jako vytápění plynem či elektřinou, přitom ale o mnoho levnější! Až 2/3 ročních nákladů na vytápění můžete ušetřit přechodem na na tuhá paliva, takže se vám investice do nového kotle vrátí již za několik let a v případě využití populárních Kotlíkových dotací dokonce ještě dříve! Nenechte si ujít nové kolo, které se v mnoha krajích začíná právě rozbíhat, finančních prostředků k vyčerpání zbývá stále ještě dost a mohou vám pokrýt až 80% nákladů spojených s nákupem a profesionální instalací nového kotle.

Komfortní vytápění i v malých kotelnách

Díky jejich „umouněné“ pověsti se s kotly na uhlí a dřevo v mnoha novostavbách jednoduše nepočítalo. Malá nebo dokonce žádná kotelna tak nepříjemně limitovala jejich majitele ve volbě toho nejlepšího způsobu vytápění. Společnost OPOP se proto dlouhodobě snaží vytvářet kromě standardních modelů také malé kotle s kompaktním půdorysem, které projdou i velmi úzkými dveřmi a i jinak jsou na prostor nenáročné.

Nejnovější benjamínek je pro letošní rok automatický kotel OPOP H815-A z oblíbené řady H8-A s výkonem 15kW, jež bez problémů projde i dveřmi užšími než půl metru. S maximální šířkou 454 mm a výškou 969 mm se může stát ideálním řešením všude tam, kde místa opravdu není nazbyt.

S účinností až 93% se směle vyrovná svým výkonnostně velkorysejším kolegům a praktický oceňovaný eko-design mu umožňuje využívat výhodné Kotlíkové dotace, které bývají při rozhodování mnoha majitelů často klíčovým faktorem.

Automatický kotel OPOP H815-A je možné dovybavit celou řadou praktických doplňků a udělat z něj plnohodnotnou součást moderní chytré domácnosti ovládané na dálku. Patří sem třeba oblíbené ovládání před GSM modul nebo pokojový termostat či internetová aplikace, díky níž můžete kotel na dálku zapnout třeba při návratu z dovolené a vrátit se tak do komfortně vyhřáté domácnosti, aniž byste museli své bydlení po celou dobu draze a zbytečně temperovat.

Přesvědčte se na vlastní oči

Zajímá vás, jak taková čistá kotelna pyšnící se snadnou a jednoduchou údržbou vypadá? Pak navštivte seznam referenčních kotelen na stránkách OPOP a využijte možnosti osobní návštěvy té, kterou máte nejblíže nebo alespoň kontaktujte majitele, jež vybrané zařízení dlouhodobě používají a mohou vám tak nejlépe osvětlit jeho přednosti i stinné stránky.

Nechte se inspirovat zkušenostmi spokojených uživatelů a pro lepší vysvětlení technických parametrů kontaktujte bezplatnou podporu na stránkách OPOP (telefonicky i přes e-mail), kde vám vždy rádi a ochotně poradí. Vyberte si svůj nový kotel na tuhá paliva už teď a zbavte se starostí s vysokými účty za příští zimu. Žádné už totiž nebudou.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu navždy pod tímto článkem jen za 100 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *