Vše od balení až po expedici zboží

Jak vybrat ten správný obal? Samozřejmě záleží, co vyrábíte za produkty. Který způsob balení pro vás tedy může být tím nejlepším možným? Nechte si poradit.

Obal a výplň

V první řadě si musíte rozmyslet, jaký rozměr má krabice mít, aby se do ní váš produkt vešel. Je-li zároveň křehký, je dobré poohlédnout se po obalových výplních, které slouží jako zesílená ochrana při přepravě. Mezi ty nejčastější patří flo-pak, noviny, balicí papír, bublinková folie, vzduchové polštářky, papírová výplň nebo polystyrenové kuličky.

Plasty nebo recykláty?

Nejčastějším obalovým materiálem jsou plasty, ty však pomalu, ale jistě vytlačují ekologičtější balicí materiály, zejména ty papírové opatřené papírovými lepenkami. Oblíbené jsou hlavně lepenkové krabice. Jsou levné, odolné proti protržení a navíc se vyrábějí i z recyklovaných materiálů.

Balino vám se vším pomůže

Jde vám z toho hlava kolem? A to jsme teprve u balení produktů. Co když třeba chcete balit výrobky do obalů potištěných vlastních logem? A kde vůbec výrobky připravené k distribuci skladovat? Otázek je mnoho a my na všechny známe odpověď. Tou je společnost Balino, a.s., která se vám o všechno postará.

Navrhne vám ideální způsob balení, vyrobí vám obaly přímo na míru, všechny výrobky poctivě zabalí a zboží dopraví do zahraničí včetně vyřízení všech administrativních záležitostí. V jejím portfoliu najdete tyto služby:

  • balení
  • velkoformátové balení
  • blistrování (speciální technika balení pro nejbezpečnější přepravu)
  • foliování zboží
  • kompletace
  • stickerování (opatření balíčku etiketami, expiračními daty atd.)
  • skladování
  • logistika

Správa e-shopu a reklamace

Kromě toho vám Balino a.s. vypomůže i s e-shopem. Zpracuje za vás každou objednávku, vyřeší reklamace i všechny individuální požadavky zákazníků. Jak na balení zboží? Praha sice nabízí tisíce možností, ale pokud jste zrovna odjinud, je pro vás nejlepší volbou Balino, a.s., které má klienty po celém Česku.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu navždy pod tímto článkem jen za 100 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.