3 tipy na dárky, které potěší každého muže nejen kutila

Ať už potřebujete obdarovat nadšeného kutila, nebo jen „obyčejného“ chlapa, který se na renovace v domácnosti vrhá jen ve vyloženě nutných případech, následujícími stálicemi mezi dárky mu rozhodně uděláte radost. Jde totiž o pomocníky, s nimiž zvládne většinu malých i větších výzev v podobě oprav mnohem snadněji a rychleji.

Tip č. 1: Aku vrtačka

Pohodlné vrtání kdykoliv a kdekoliv, přesně to nabízí tento základní nástroj, bez kterého se nikdo neobejde při montážích všeho druhu – od sestavování nábytku až po rekonstrukce místností a instalaci nejrůznějšího vybavení. Nevyžaduje blízkost zásuvky s elektřinou, takže se hodí pro práci i na místech, kde energie není k dispozici. Dle výkonu a vrtáku zvládne dřevo, sádrokarton a plast. Pro zpracování zdiva se poohlédněte po modelu s příklepem.

Při vybírání nejvhodnějšího modelu určitě dbejte na napětí a kapacitu akumulátoru. U těchto parametrů platí pravidlo, že čím vyšší hodnota, tím výkonnější stroj a delší výdrž. Nezapomeňte ani na rychlost otáček, kdy na náročnější úkony shánějte spíše dvourychlostní vrtačku.

Tip č. 2: Sada nářadí

Žádnému muži by neměla chybět ani kvalitní sada nářadí. Můžete pořídit univerzální s šroubováky, kladivem, kleštěmi, pilkou a dalšími druhy náčiní pro obstarání celé řady úkonů. Do kategorie všestranně využitelných pomůcek patří i oblíbené gola klíče, které ulehčují práci ve stísněných prostorech.

V nabídkách prodejců narazíte na sety o rozličných velikostech. Doporučujeme vybrat podle toho, čemu se daný jedinec rád věnuje, zda bydlí v domě, má automobil atd. Čím více dílů bude souprava obsahovat, tím více činností s ní bude moci vykonávat.

Tip č. 3: Renovátor

Posledním tipem je multifunkční zařízení s názvem renovátor, co nahradí hned několik nástrojů. Představuje pomocníka, který funguje na principu jemného kmitání nástavce. Umí řezat, škrábat, brousit nebo třeba frézovat, a to i na špatně dostupných místech, kde je manipulace s klasickým nářadím téměř nemožná. Co se týče materiálu, na který lze renovátor využít, i zde převládá všestrannost. Dokáže opracovat dřevo, kov, plast či keramiku.

prodej nářadí

Kde nakupovat?

Abyste měli jistotu, že se obdarovaný bude ze svého praktického dárku těšit dlouhé roky, vyvarujte se nákupu v nespecializovaných obchodech a tzv. „no name“ výrobků. Vždy se obraťte na specialisty, kteří se na prodej nářadí zaměřují a mohou vám v případě potřeby fundovaně poradit. Kromě odborného přístupu se u takového prodejce setkáte i se sortimentem složeným z osvědčených značek, které jsou zárukou kvality.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu navždy pod tímto článkem jen za 100 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *