Vířivka je skvělá a užitečná věc

Trysky vířivek, které produkují spoustu bublinek, si zamiluje každý, kdo vířivou vanu jednou okusí. Toho, co tyto bublinky poskytují, je opravdu mnoho. V každém případě je to především relaxace a odpočinek, ale také uvolnění bolavých svalů a kloubů. Pojďme si v následujících odstavcích říci něco o tom, co všechno může taková vířivka v interiéru či venkovní vířivka s naším organismem udělat.

Uvolnění těla i mysli

Pokud se ponoříte do americké vířivé vany, hydromasáž vám uvolni nejen unavené a mnohdy i bolavé tělo, ale uklidni také vaši mysl, která je neustále přetěžován starostmi ze zaměstnání a starostmi o rodinu. Je pravda, že někomu postačí naložit se do klasické vany plné voňavé pěny. Věřte však, že bublinky, které produkují trysky luxusních vířivých van, vás uvolní mnohem lépe.

Povzbuzení krevního oběhu

Síla masážních trysek produkujících bublinky a teplá voda také pořádně zatočí s vaším krevním oběhem. Při relaxaci v luxusní vířivce se vaše cévy rozšíří a do vašeho těla, ke každičké buňce, se tak dostane mnohem více kyslíku a dalších důležitých látek, které se pohybují krevním řečištěm. Pokud vás trápí například artritida, můžete si být jisti, že díky zvýšené cirkulaci krve podpoříte snížení ztuhlosti, zlepšení pohyblivosti a zmenšení bolestivosti kloubů.

Maximální regenerace

Pokud se usadíte v luxusní rohové vířivé vaně tak, že nastavíte svůj bolestivý sval nebo kloub přímo tryskám, bublinky z nich tryskající se zaslouží o hloubkovou masáž. Vířivé vany jsou tak skvělým relaxačním a léčivým zařízením pro všechny, kteří se pravidelně, nebo alespoň čas od času, věnují nějakému sportu – klidně pouze rekreačně. Vířivá vana pomůže zahojit sportovní zranění a přispěje k rychlejší regeneraci organismu po tréninku. Pokud nezůstanete pouze u americké vířivky, ale vsadíte na Swim Spa od SPA Studio s.r.o., dosáhnete maximálního domácího komfortu.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu navždy pod tímto článkem jen za 100 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *