Posviťme si v koupelně

Dobré osvětlení je důležité v každé místnosti, ovšem někde je dokonce nezbytné. Především v bytech bývají koupelny bez okna, tudíž je třeba postarat se o umělé osvětlení po celý den. V koupelně potřebujete dobře vidět na očistu těla, líčení a odličování. Zároveň je ale koupelna také místem pro relaxaci a odpočinek, proto je důležité mít možnost regulace intenzity osvětlení, abyste si navodili tu správnou atmosféru. Tomu je třeba přizpůsobit také osvětlení koupelny.

Světlo můžete mít i ve sprše

V mnoha koupelnách jsou instalované sprchové kouty, u většiny je však problém s osvětlením. Svítidlo bývá instalováno u umyvadla a v centru koupelny, nikoli však ve sprchovém koutě, kde ale také potřebujete vidět. Když je ve sprchovém koutu tma, lze si pořídit svítidlo s vysokým IP krytím, které je vhodné i do mokrého prostředí, a můžete si i ve sprše posvítit. Vhodným řešením jsou třeba vestavné bodovky, které se hodí do jakéhokoli interiéru. Jejich největší výhodou je, že se na ně nepráší, jsou odolné a bezúdržbové. V současné době se prodávají především s halogenovými a LED světelnými zdroji. Díky tomu jsou i dost úsporné.

Designové doplňky, díky kterým ušetříte

Mezi nejúspornější světelné zdroje patří LED osvětlení. Co se týká konkrétně koupelny, můžete použít populární LED pásky. Použijete-li se stmívačem, můžete plynule regulovat intenzitu světla a vytvoříte tak přesně takovou atmosféru, jakou chcete. LED pásky nemusí být jen bílé, koupíte i barevné, vyhoví tedy vkusu každého. Přizpůsobte osvětlení vaší koupelny vašemu vkusu a vyberte si nejen podle výkonu, ale také podle designu.

Světelné studio Aulix vám nabídne široký sortiment svítidel přímo k vidění a spoustu dalších v internetovém obchodu. Ve studiu se také můžete zeptat odborníků, kteří vám rádi pomohou s výběrem toho pravého osvětlení do vašeho interiéru. Firma Aulix nabízí svítidla klasická i moderní designové modely, zde si vybere skutečně každý.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu navždy pod tímto článkem jen za 100 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *