Hliníkové lešení za skvělé ceny

Zabýváte se stavebními činnostmi a úkony obdobného typu? Řešíte opravy a výstavby ve výškách, kde je zapotřebí kvalitního a pevného zázemí? Potom zainvestujte do hliníkového lešení, které má díky snadné a rychlé použitelnosti velice brzkou návratnost. Vybudujte si při práci podmínky, s nimiž vám půjde vše pěkně od ruky.

Je to pojízdné hliníkové lešení CUSTERS pyšnící se svojí variabilitou a flexibilitou. Jednoduše smontovatelný systém hliníkových trubek, jež jsou lehké, mají vysokou nosnost a je s nimi spojena pohodlná manipulace.

Prodej hliníkového lešení

V rámci tohoto oblíbeného a populárního systému lze volit varianty odlišných rozměrových parametrů. S patřičnou šířkou hliníkového lešení lze docílit maximální pracovní výšky až 20 m. Vedle pojízdného a skládacího lešení je to i spousta dalšího příslušenství.

  • Sloupové lešení
  • Hliníkové spojovací lávky
  • Přístupové rámy
  • Kolečka, závlačky, úchytky a mnohé jiné

Zakoupit si můžete buď velké a rozměrné hliníkové lešení pro výškové budovy nebo dáte přednost malému fasádovému lešení pro své podnikatelské aktivity. Ať tak či onak, vždy je z čeho vybírat.

Specialista na hliníkové lešení

Hledáte-li subjekt, který vám poskytne vše výše zmíněné a ještě mnohé navíc, obraťte se na společnost Lehmann Technik ČR s.r.o. Firma s dlouholetou tradicí, jež se primárně zaměřuje na prodej a pronájem hliníkového lešení.

V nabídce je samozřejmě i skládací lešení CHICO a BUDGET.

S volbou jakéhokoliv nabízeného sortimentu vám poradí zkušení odborníci a doporučí řešení šité přímo pro vaše pracovní potřeby. Individuální a osobní přístup ve spojení se zajímavými cenami je jednoduše neodolatelným lákadlem.

Zainvestujte do vlastního hliníkového lešení a povyšte své každodenní pracovní činnosti na vyšší úroveň. Zajistěte si při výškových úkonech dostatek bezpečnosti.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu navždy pod tímto článkem jen za 100 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *