Tip na rodinné bydlení v Praze

Praha má jako hlavní město celou řadu nezpochybnitelných výhod. Pokud žijete v Praze, jste neustále v centru dění, děti mají šanci navštěvovat prestižní školy, vy máte na dosah lépe placenou práci. Vybrali jste si Prahu jako místo, kde budete žít s vaší rodinou? Náš tip na unikátní projekt se vám určitě bude zamlouvat. Kde, jak a proč?

Moderní bydlení v centru

Hledáte-li místo, kde se bude spokojeně žít celé vaší rodině, měl by vás zajímat nový projekt NA VACKOVĚ. Jeho realizátorem je společnost Metrostav Development a.s., která se pustila do odvážného kroku – v centru města staví budovy, které se mají stát oázou klidu v ruchu centra města. Záměr se daří dodržovat a podle plánu je jasné, že bude projekt dotažen do zdárného konce.

dumnabytek.cz_navackove_cz_01

Nové moderní byty v Praze vznikají v blízkosti ulice Olgy Havlové na Žižkově. Rezidenti to budou mít kousek do centra města i do přírody. Nedaleko leží například oblíbený park Židovské pece. Byty nabídnou velkorysý prostor. Jsou navrženy tak, aby co nejvíce využívaly denní světlo. Přízemní byty budou mít vlastní minizahrádky, ostatní byty budou vybaveny lodžiemi nebo balkony.

dumnabytek.cz_navackove_cz_02

Prodej již zahájen!

V rámci projektu bude k dispozici celkem 202 bytů. Pro rodinné bydlení v Praze budou připraveny byty 3+kk, projekt jich nabídne 81. Pokud potřebujete více prostoru, budete si moci vybrat byt 4+kk, vybírat je možné z 10. Dále zde vznikne ještě 26 malometrážních bytů  2+kk a 85 bytů bude mít dispozice 1+kk. První etapa projektu, kterou tvoří budovy A + B, bude hotova na konci roku 2016. Byty v budově C budou připraveny k předání nejpozději 31. 8. 2017. O projekt byl velký zájem od chvíle, kdy se objevil pouze na papíře. Proto byl již  prodej bytů Praha 3 zahájen. V září bylo oznámeno, že 50 % bytů je již prodaných!

Jestliže vás projekt zaujal, není moc prostoru pro zdlouhavé rozmýšlení. Kontaktuje developerskou společnost co nejdříve, stačí zavolat na infolinku 800 26 60 60. Ještě než to uděláte, zjistěte si, zda dosáhnete na hypotéku. Posloužit vám k tomu může tato kalkulačka.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu navždy pod tímto článkem jen za 100 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *