Jak neztratit nervy při rekonstrukci bytů?

Již od dob minulých panuje mezi mnohými lidmi panika z jakýchkoliv náročnějších oprav či rekonstrukcí. Pozvat si domů řemeslníka totiž mnohdy znamená nechat si rozkopat celý byt a poté nahánět řemeslníka, aby konečně svou práci dokončil. O nějakém úklidu mnohdy nemůže panovat ani řeč. Stejně jako existuje například dobrý a špatný kuchař, existuje i dobrý a špatný řemeslník. Vaším úkolem je při rekonstrukci bytu rozeznat toho dobrého od špatného.

Kdy rekonstruovat byt?

Zažili-li jste výše zmíněné příběhy na vlastní kůži, vaše odpověď bude pravděpodobně nikdy nebo až mi bude padat byt na hlavu. Přitom je to škoda, neboť rekonstrukce bytu dokáže byt opravdu omladit a zároveň zvýšit jeho tržní cenu. Hodí se tedy pro téměř každý starší byt, na kterém se začíná jeho věk projevovat. Přičemž třeba u paneláků dokáže rekonstrukce bytového jádra doslova zázraky.

Co rekonstrukce bytů zahrnuje?

To je různé. Záleží totiž na typu bytu a jeho stavu. Proto je každá rekonstrukce bytu činěna individuálně. Například v pražském Fix Servisu předchází každé rekonstrukci nejprve schůzka s majiteli, kde detailně vymyslí koncept rekonstrukce a teprve poté se do ní pustí.

Již zmíněný Fix Servis je v oblasti rekonstrukce bytů skutečný profesionál. Řemeslníci se snaží zkrátit dobu práce na nezbytné minimum a hlučnější práce provádí v hodinách, kdy je nejvíce lidí mimo dům. Zkrátka se snaží, aby rekonstrukce bytu ovlivnila co nejméně život váš i vašich sousedů. Samozřejmostí je pravidelný úklid společných prostor.

Kolik stojí rekonstrukce bytů?

Nedá se to říci příliš obecně. Kromě stavu bytu záleží i na jeho typu. Rekonstrukce starých domů ve zděných činžovních domech stojí obvykle více než rekonstrukce bytu v paneláku, protože jsou časově náročnější. Fix Servis se však snaží, aby rekonstrukce bytu v jejich provedení byla co nejlevnější v poměru k dosaženému výsledku. Pokud tedy o rekonstrukci přemýšlíte, neváhejte se spojit se zaměstnanci společnosti a zjistit více informací právě pro váš byt.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu navždy pod tímto článkem jen za 100 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *