Moderní sedací nábytek, který vydrží dlouhá léta? Nic nemožného

Sedací nábytek, tedy křesla, židle, sedací soupravy, stoličky, podnožky a další kousky nevybíráte každý den. Obvykle se k jejich koupi uchylujeme při stěhování do nového nebo redesignu starého bytu. Nábytek, který si vybereme, ovlivní vzhled a atmosféru našich domovů na dlouhá léta dopředu. Proto je důležité vybírat nábytek, který nevyjde z módy za několik měsíců nebo pár let. Přinášíme několik tipů, jak vybrat moderní sedací nábytek, který vydrží.

Hledejte jednoduchost, ale ne strohost

Vyhněte se jakémukoli kusu nábytku, který má příliš mnoho detailů nebo se snaží být příliš módní. Hledejte klasické kousky, jako jsou dvou či třímístné pohovky, které nikdy nevyjdou z módy. Volte nadčasové barvy. Šedá, béžová, světle okrová, ale i jemně hnědá, to je to pravé pro nadčasovost.

Vybírejte kvalitní materiály

Pokud si je můžete dovolit, investujte do kvalitních materiálů, jako je kůže a masivní dřevo, protože obvykle vydrží déle než levnější náhražky. Klíčem k úspěchu při výběru nadčasového sedacího nábytku je najít správnou rovnováhu mezi designem a kvalitou. Hledejte nábytek z odolných materiálů, jako je dřevo, kov, plast a kůže. Ujistěte se, že máte dobrý přehled o konstrukci rámu a polstrování uvnitř. Vyberte si čalounění, které se snadno čistí a udržuje, a také takové, které časem nevybledne. Nábytek, který si vyberete, by měl být také pohodlný a ergonomický. To je důležité zejména při nákupu židlí a křesel. Hledejte dobře polstrované sedáky, opěradla a područky, které zajistí pohodlné sezení.

Design? Moderní, a zároveň nadčasový

Investujte do nadčasových designů, které nikdy nevyjdou z módy. Zpočátku mohou stát více, ale vydrží déle než módní kousky. Nejlepší jsou neutrální barvy, protože je lze snadno začlenit do různých stylů. Vybírejte nadčasové vzory, které budou vypadat aktuálně po mnoho let, například ty z poloviny století, skandinávské a art deco. Tyto vzory vyžadujte nejen na sedacím nábytku, tedy například na sedací soupravě, ale také na doplňcích. Polštářky, deky, koberce, to všechno by mělo ladit se zbytkem interiéru. Nezapomeňte ani na nadčasové dekorace. I když právě ty můžete snadno vyměnit a dokonale tak proměnit charakter celého interiéru.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu navždy pod tímto článkem jen za 100 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.