Na fotovoltaických elektrárnách můžete ušetřit statisíce

Díky velkému balíku vyhrazenému pro dotace na fotovoltaické elektrárny můžete letos ušetřit i statisíce korun. A i díky tomu je zájem obrovský.

Ochrana životního prostředí se v posledních letech dostává do popředí. Velký zájem je o elektromobily a s tím spojené nabíjecí stanice pro elektromobily. To samé ale platí o solárních panelech.

Zájem i během koronaviru

Solární panely se začaly dostávat do popředí už před několika lety. V Česku ale ten pravý boom zažívají až letos. A nezabránil tomu ani koronavirus. O dotace na fotovoltaické elektrárny je zájem, což dokazují rostoucí a dlouhodobé statistiky. Vždyť jen od roku 2013 byly podány žádosti v celkové hodnotě 211 milionů korun.

Hodnota letošních žádostí údajně činí mnohem víc než v minulých letech, a to skoro čtvrt miliardy korun. Majitelé firem nabízejících realizaci fotovoltaických elektráren a solárních panelů tedy mají velké žně. Spokojené ale mohou být obě strany. Podle aktuálních propočtů totiž vychází na každé tři koruny zaplacené z vlastní kapsy jedna koruna zaplacená státem. Při vyšších investicích se tedy dá ušetřit opravdu zajímavé částky.

Jednoduché zřízení

Není se čemu divit, že zájem o hybridní fotovoltaické elektrárny neopadá. Jedná se totiž o ekologický způsob, jak zajistit provoz vaší domácnosti. Po několika letech od zakoupení vám navíc začne vracet peníze zpět do vaší kapsy, což určitě potěší každého. Stačí mít jen dostatečný prostor pokrytý solárními panely, dobře nainstalovanou celou soustavu a můžete si užívat elektřinu zdarma i několik desítek let.

Kvalitně a spolehlivě vám fotovoltaickou elektrárnu nainstaluje Trienergo. Jde o společnost s dlouholetou tradicí, která se zaměřuje na ekologický udržitelné způsoby výroby energie. Při stavbě vám navíc pomůže i se žádostí o dotace. Vy se tedy nemusíte starat téměř o nic.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu navždy pod tímto článkem jen za 100 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.