4 tipy jak využít starou kancelářskou židli

Přišel čas na výměnu kancelářské židle, protože ta stará už neplní svou úlohu tak dokonale, že by bylo možné sedět na ní celý den či vykazuje značnou újmu na svém vzhledu? Pak určitě neváhejte s nákupem nového kancelářského křesla. Nicméně starou židli na smetiště ještě odvážet nemusíte. Podívejte se, jak ji lze ještě prakticky využít.

Ke kosmetickému stolečku

Co se týče kancelářské židle k psacímu stolu, pak by určitě měla být pevná, stabilní a poskytovat zádům oporu. Je to proto, že na ní sedíme většinou hodně dlouhou dobu v řádech několika hodin. Tu starou však ještě vyřazovat nemusíte. Stačí, když si na ní pořídíte stylový přehoz a umístíte ji ke kosmetickému stolečku. Tak sedíte většinou tak 20 až 30 minut, než se nalíčíte.

Pelíšek pro kočku 

Kočky milují spánek na židli, v křesle, na pohovce, posteli či na gauči. Klidně židli umístěte někam do koutku, kde bude mít kočička klid a ušijte na ní měkký polštářek. Kočka tak získá nový pelíšek, který určitě ocení. Stejně tak dobrý nápad to je v případě pejska.

Relaxační koutek 

Kdo říká, že v relaxačním koutku musí být jen houpací křeslo?  Klidně tam umístěte kancelářské křeslo s podnožníkem, přidejte stojací lampu, stoleček, ať si máte kam položit šálek čaje či kávy a oblíbenou knížku. Nezapomeňte si na židličku pořídit měkký polštář pod zadek. Vhodná je i deka, kterou si přikryjete nohy, ať je vám teplo a příjemně.

Do předsíně

Máte-li v rodině někoho, kdo si obouvá boty v sedu, pak použijte vysloužilou židličku k těmto účelům. Židlička v předsíni může posloužit i návštěvě. Opět stačí přidat stoleček, lampičku a zajímavé časopisy po ruce. Vhodné je to například u dětí, kdy na vašeho potomka čeká spolužák. Je to lepší, než aby stál za dveřmi.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu navždy pod tímto článkem jen za 100 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *