ACINTERIER- nábytek nové generace

Společnost, zaměřená na výrobu a prodej nábytku, vznikla již v roce 2007 a od té doby neustále rozvíjela svou výrobu, zdokonalovala služby klientům a v neposlední řadě rozšířila pole působnosti. V současnosti se zaměřujeme na výrobu převážně kancelářského nábytku, školního nábytku a zdravotnického nábytku. Zařizujeme interiér nejen v nemocnicích a poskytujeme rovněž doplňky do interiérů. Na českém trhu zastupujeme významné firmy s nábytkem. Díky této dlouholeté spolupráci s předními dodavateli jsme schopni nabídnout pro své zákazníky ty nejlepší podmínky. Staňte se i vy naším spokojeným klientem a nakupujte levně a bez rizika!

Podřídíme se Vašim požadavkům

Od počátku našeho vzniku se snažíme nabízet nejlepší služby a vycházet vstříc všem svým klientům. Na prvním místě je pro nás spokojenost zákazníka a tomu podřizujeme veškerou naši činnost. Z jednotlivých sekcí, na které se zaměřujeme, můžeme zmínit kancelářský nábytek, což zahrnuje především kancelářské skříně, kancelářské stoly s výškovou nastavitelností, kontejnery s kovovými zásuvkami s blokací a centrálním zámkem, anebo kancelářské skříně s výškově nastavitelnými nohami. Dále pak preferujeme ve výrobě zdravotnický nábytek, jako jsou zdravotnické skříně nebo školní nábytek a nábytek do mateřských škol v podobě nábytku do tříd, školních lavic a pevných nebo stavitelných židlí.

Výroba nábytku na zakázku

Pro své klienty jsme připraveni udělat i atypickou výrobu nábytku na zakázku. Zboží většinou expedujeme do 24 hodin a snažíme se o to, aby doručení přímo k zákazníkovi bylo bez sebemenších potíží. V případě potřeby jsme připraveni podat pomocnou ruku. Jestliže si nejste jisti s výběrem kancelářského nábytku, školního nábytku, anebo zdravotnického nábytku nebo pokud si nejste jisti rozměry a parametry, zavolejte či napište nám, rádi Vám pomůžeme. Díky dlouholeté tradici a zkušenostem na trhu s nábytkem můžeme o sobě tvrdit, že poskytujeme služby opravdu na profesionální úrovni. Pokud jste se rozhodli vybrat si z naší nabídky, přejeme Vám šťastnou ruku a spokojený nákup!


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu navždy pod tímto článkem jen za 100 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *