Dopřejte dětem kvalitní školní nábytek

Údělem žáků a studentů je trávit spoustu času sezením v učebnách. Sezení je však nejvýznamnější aspekt, který působí na pohybový aparát dětí a dospívajících. Eliminovat poškození pohybového aparátu včetně páteře v dospělém věku je možno používáním kvalitního školního nábytku, v domácím prostředí pak používáním kvalitního kancelářského nábytku, kterým lze vybavit dětský pokojík prakticky od nejútlejšího věku.

Svaly a kosti dětí rostou a vyvíjejí se nejen v dětském, ale i v dorosteneckém věku. Značnou statickou zátěž páteře při dlouhodobém sezení je důležité eliminovat především správnou velikostí školního nábytku, správně zvolenými židlemi a lavicemi. Právě tyto faktory mohou výrazně ovlivnit držení těla. Za alarmující je třeba považovat, že až třetina sedmiletých dětí trpí vadným držením těla.

Dbejte na všechny hygienické normy školního a kancelářského nábytku

Výše uvedené úvahy se netýkají pouze žáků a studentů, ale i dospělých, kteří tráví většinu svého života v podobě sedavého zaměstnání, zejména těch, kteří vykonávají svou práci u kancelářských stolů. I kancelářský nábytek je tedy třeba vybírat s velkou pečlivostí, aby kancelářské stoly, kancelářské židle a kancelářská křesla odpovídaly veškerým hygienickým normám. Využijte možnosti nákupu zboží formou tzv. “náhradního plnění”.

Uspokojte své touhy výrobou nábytku na zakázku

Acinterier.cz k vám nabízí kromě standardního kancelářského nábytku (kancelářské stoly, rohové psací stoly, kancelářské skříně a podobně) také atypickou výrobu nábytku na zakázku. Pozvete si odborníky, kteří zaměří prostor, navrhnout a vyrobí kancelářský nábytek, dovezou ho a odborně smontují. Atypická výroba nábytku na zakázku se vztahuje na veškeré druhy nábytku – školní nábytek, kancelářský nábytek i zdravotnický nábytek (např. zdravotnické skříně).


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu navždy pod tímto článkem jen za 100 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *