BELTERRA – jídelní stoly z masivu a dubové židle

Dřevěný jídelní stůl je srdcem každého domova a podtrhne útulnou domácí atmosféru. Jídelní stoly z masivu vyhledávají milovníci kvalitní ruční práce a precizního řemeslného zpracování. Ten nejlepší design roste přímo v lese.

Designové pevné či rozkládací jídelní stoly z masivu čtvercových, obdélníkových, kulatých či oválných tvarů jsou nepostradatelným prvkem domova. Na míru si můžete nechat vyrobit stůl z dubu, buku, jasanu, ořechu i vzácného jilmu.

Kulatý jídelní stůl se zase vrací do módy

Jídelní stůl kulatý rozkládací byl stálicí napříč různými styly i obdobími na čtyřech nohách i na středové noze ze dřeva nebo z ohýbaných kovových trubek. Stoly byly intarzované, dýhované s frézovaným okrajem, se skleněnou výplní i celolaminátové. Ostré hrany se v posledních letech opět zakulacují a kulatý jídelní stůl se vrací do módy. Průměr vybírejte podle počtu stolovníků i prostoru.

Kulaté jídelní rozkládací stoly

Kulatý rozkládací dubový stůl Tondo má průměr 120 cm a dá se rozložit na ovál 170×120 cm. Při praktickém rozkládání se vysouvá celá podnož, nejen desky a přidáte další 2 židle. Praktický a cenově výhodný kulatý stůl Argozajímavě řešenou podnož, desku z dubové dýhy a nohy z dubového dřeva. Kulatý stůl Janek s dubovou deskou má kovové podnoží v antracitové barvě. Stůl Orbi vám dovolí vložením až čtyř desek vytvořit z malého průměru velký třímetrový oválný jídelní stůl s opěrnýma nohama pro potřebnou oporu. Stoly se vyrábí i na míru.

Jídelní židle

Nabídka jídelních židlí BELTERRA je opravdu pestrá a zahrnuje asi čtyři stovky typů dřevěných a kovových židlí. Najdete zde jídelní, barové, restaurační i konferenční židle moderních i klasických tvarů nebo pěkná křesílka. Nejrozšířenější jsou dubové jídelní židle. Tvrdé dubové dřevo vyniká krásnou kresbou a dá se upravit mořením, bělením i olejováním. Do stejné barvy se upravuje i pružné bukové dřevo, které se dobře tvaruje. Například na velmi oblíbené tonetky.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu navždy pod tímto článkem jen za 100 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.