Bezpečný, kvalitní a levný nábytek

Společnost ACINTERIER působí na našem trhu s kvalitním a funkčním nábytkem již dlouhou řadu let. Tuto poměrně dlouhou dobu jsme využili k obohacení našeho sortimentu a zlepšení služeb zákazníkům. Pevně věříme, že v různých sekcích nábytku, kam patří kancelářský nábytek, školní nábytek a zdravotnický nábytek, si vybere i ten nejnáročnější zákazník. Díky výhradní spolupráci s předními výrobci nábytku jsme Vám schopni vyrobit zboží na míru, přesně dle Vašich přání a požadavků. Při výrobě kancelářských stolů, kancelářských skříní, školních lavic a dalších produktů, dbal výrobce na výškovou retifikaci a výškově stavitelné opěráky u židlí, jelikož myslel především na Vaše bezpečí a pohodlí.

Naše hlavní starost– Vaše pohodlí

Již od roku 2007 se snažíme svým klientům přinášet moderní a kvalitní zboží v lákavém designu a za bezkonkurenční ceny. Díky postupnému rozšiřování firmy jsme investovali peníze do vybavení dílen a započali s výrobou toho nejkvalitnějšího a nejbezpečnějšího kancelářského nábytku, školního nábytku a zdravotnického nábytku v celé ČR. Naší samozřejmostí je i kompletní servis a odborná montáž. Expedice nábytku trvá zpravidla 24 hodin, pokud se nevyskytne nějaký problém. Funkční a zajímavé rohové psací stoly, kancelářské židle, kancelářská křesla, zdravotnické skříně, anebo školní nábytek v mnoha provedeních, to vše a ještě mnohem více najdete na stránkách acinterier.cz.

Náš zákazník, náš pán

Nejste-li si jisti s čímkoliv ohledně výběru a objednávky své zakázky, kontaktujte nás, rádi Vám pomůžeme, bude li to v naších silách a schopnostech. Kancelářský nábytek z naší kolekce je určen nejen pro management. Kancelářské stoly s deskovou a kovovou podnoží mají většinou výškovou retifikaci. Stolové desky u kancelářských stolů mají tloušťku až 40 cm. Stoly jsou opatřeny dýhovanými dveřmi a rámem, do něhož je vsazeno tvrzené sklo, a mají výškově stavitelné nohy. Školní nábytek a nábytek do mateřských škol je pevný nebo rovněž stavitelný. Samozřejmostí u tohoto typu nábytku je pestrobarevný design a celá řada bezpečnostních prvků. Neváhejte a objednávejte u nás!


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu navždy pod tímto článkem jen za 100 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *