Automat na vodu na pracovišti

Pitný režim na pracovišti je velmi zajímavé téma. Od zákona má zaměstnavatel povinnost jej svým pracovníkům zajistit. Má to ale samozřejmě vliv i na jejich výkonnost. Dehydrovaný zaměstnanec odvede rozhodně méně práce a navíc bude demotivován. Řešením tohoto problému může být automat na vodu.

Voda v barelu

Automat na vodu představuje rozhodně tu nejrychlejší variantu, nemá-li zaměstnanec pití s sebou. Odběhnout od práce a koupit si lahev s vodou často jen tak nejde. Kdežto dobře umístěný výdejník je vždycky poblíž. Navíc je to zdroj velmi kvalitní pramenité vody.

Pro její čerstvost je naprosto kritické, aby byl barel k zákazníkům dodán v co nejkratším čase. Firma Crystalis má kupříkladu podmínku dodávat barel s vodou maximálně do 7 dnů od stočení. To je značný rozdíl oproti vodám v obchodech, kde často stojí na regálu i několik měsíců. Kvalitu vody to velmi ovlivňuje.

Pramenitá voda je jistota!

Crystalis čerpá svojí vody z vlastní stáčírny. Celý proces od čerpání po stočení je tak pod drobnohledem. Zdroj je navíc naprosto oproštěn od průmyslového vlivu. Na rozdíl od kohoutkové vody, jež pochází z povrchových zdrojů. Taková voda je sice přísně kontrolována a prochází procesem v čističkách, nicméně v ní můžete cítit pachuť chloru.

Automat na barelovou domu je celkově velmi dobrým doplňkem i do domácností. Pro tyto případy se využívá zejména menší ergonomické stolní řešení.

Podívejte se na nabídku výdejníků, kvalitní pramenité vody a dalšího příslušenství. Pro více informací přejděte na webové stránky http://crystalis.cz/.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu navždy pod tímto článkem jen za 100 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *