Automaty na vodu – ergonomie je budoucnost

Měli jste někdy pochybnosti o tom, zda vám bude automat na vodu k užitku? Zkuste se nad tím zamyslet ještě jednou! Nikdo přece neříká, že v domácnosti musí být klasický bílý „kancelářský“ výdejník. K dispozici jsou i skvělé ergonomické modely přímo na stůl. Navíc s velmi stylovým designem. Doma budou tedy působit spíše jako doplněk.

Automaty na vodu jsou skutečně velmi komplexní zařízení. Zároveň se ale velmi jednoduše ovládají. Výrobci se řídí pravidlem, že k pitné vodě musí být vždycky blízko. Pojďme se nyní podívat na dva modely více zblízka. Oba fungují na rozdílném principu. Společnou však mají velkou praktičnost.

Stolní model ONYX

Automaty na barelovou vodu jsou všem jistě dobře známé. Je to ten klasický přístroj s barelem nahoře. Víte ale jak funguje? Ergonomický model ONYX má stejně kvalitní funkce jako výdejníky klasické velikosti. V základním provedení jsou k dispozici možnosti k úpravě teploty.

Jakožto výdejník vhodný do domácnosti má nainstalované důležité bezpečností pojistky proti horké vodě. ONYX je kompletně z nerezových materiálů, což je důležité kvůli hygieně. Je také velmi elegantní. Mezi tyto prvky patří stylové LED osvětlení a elektronická tlačítka.

Výdejník na vodovodní řad – Stolní model Practice TOP POU

Automaty na vodovodní řad jsou oproti barelovým velmi rozdílné. Místo barelu se napojují přímo na vodovod. Důležité je tedy použít filtry na vodu – stejně jako u kohoutkové vody. V ní se totiž může občas objevit známka chloru z čističky vody.

Stolní model Practice TOP POU je co se týče funkcí naprosto stejný jako modely normální velikosti. Vodu tepelně upravíte, bezpečnostní pojistky jsou na místě a důležité vnitřní nerezové zpracování je samozřejmostí. Stylový stříbrný design je však velkým bonusem.

Zjistěte si více o automatech na vodu – https://www.stolnivoda.cz.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu navždy pod tímto článkem jen za 100 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *