Nejlevnější vs. nejdražší fotopasti: Z jaké cenové relace vybírat?

Rozhodli jste se pro pořízení fotopasti a váháte, kolik peněz za tuto techniku z peněženky vydat? Na trhu jsou k sehnání fotopasti, které lákají svoji velmi nízkou cenou. A narazíte naopak i na takové, z jejichž ceny se vám zatmí před očima. Podle čeho se řídit?

Nejlevnější fotopasti nejsou tak kvalitní

V současné době na trhu najdete řadu levných fotopastí. Dá se přitom obecně říct, že ty, které stojí pod 4 000 Kč, jsou s největší pravděpodobností nekvalitním čínským výrobkem. U nejlevnější fotopasti výrobci šetří na všem, na čem to jen jde. A odpovídá tomu i výsledek. Pokud se nad tím totiž zamyslíte, zjistíte, že za takovou cenu není možné vyrobit fotopast TOP kvality se stabilním softwarem.

Z výsledků testů těchto fotopastí vyplývá, že pořídí cca o 40 % méně snímků než například fotopasti značky FOXcam. Stejně tak tyto modely nereagují s požadovanou citlivostí.

A co zbytečně předražené modely?

Pravým opakem jsou poté velmi drahé fotopasti, které nabízí 3G modem nebo 4G LTE. U takových typů se obvyklá cena pohybuje i kolem 9 000 Kč. Rozdíl v ceně je tak poměrně velký. Klasickou 2G fotopast značky FOXcam přitom můžete zakoupit v rozmezí 4 990 Kč až 6 500 Kč.

Vyplatí se fotopast s dárkem v hodnotě přes tisíc korun?

Častou praktikou prodejců je skutečnost, že k fotopasti nabízí „výhodné“ dárky v hodnotě přes tisíc korun.

Vysvětleme si to na jednoduchém příkladu. Fotopast FOXcam SG880MK-18mHD můžete zakoupit za 4 990 Kč. Na trhu však můžete zakoupit jinou fotopast dodávanou s boxem nebo jinými dárky za cenu přes 7 000 Kč. Samostatný box na FOXcam fotopast však lze zakoupit jen za 690 Kč. Vidíte ten cenový nepoměr?

Při nákupu fotopasti tak vždy přemýšlejte, zda je nabídka opravdu tak výhodná, jak se na první pohled tváří. Rozsáhlou nabídku fotopastí včetně modelů značky FOXcam najdete na www.eshop-fotopasti.cz.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu navždy pod tímto článkem jen za 100 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *