Potřebujete odstranit graffiti ze svého majetku? Nezoufejte. Ars to udělá za vás.

Stali jste se tentokrát zrovna vy oběťmi sprejerů? Vrátili jsme se z dovolené a našli jste svůj dům „zkrášlený“ nežádoucím výtvorem některého z pouličních vandalů? Pak zřejmě právě v tuto chvíli řešíte, co s tím. Možná už jste si dokonce na vlastní kůži vyzkoušeli, jak obtížné a, naneštěstí, i málo účinné vlastnoruční odstraňování graffiti je.

Pokud jste se skutečně ocitli v podobné situaci, nezoufejte. Odstranění graffiti je možné. Sami to ale pravděpodobně nezvládnete. Naštěstí existuje řada firem, které se na boj s graffiti, včetně jeho odstraňování ze všech myslitelných povrchů, specializuje. Nejlépe se samozřejmě dostává z takového povrchu, který byl ošetřen antigraffiti nátěrem. Za využití prvotřídní techniky by si ale dobrá firma měla poradit i s povrchy bez tohoto ošetření.

Řadí se mezi ně například firma Ars, která mimo jiné provozuje nonstop servis a garantuje odstranění do 12 hodin od nahlášení. Váš majetek tedy může být zase jako nový dřív, než se nadějete.  A pokud se bojíte, že by se situace mohla opakovat, nechte si aplikovat antigraffiti nátěr.  Ten způsobí, že se sprej nedostane do podkladu. Tvoří tedy jakýsi ochranný filtr, přes který nic nepronikne. Nehledě na to, že při aplikaci nátěru můžete očekávat následný servis a smytí případných dalších malůvek po určitou dobu zdarma. A to se vyplatí. No ne?


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu navždy pod tímto článkem jen za 100 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.