Doplňte okolí vaší firmy o tvarovaný okrasný strom

Okrasné stromy již dávno nesymbolizují pouze součást zahrad u rodinných domů. Stále častěji se s jejich přítomností můžeme setkat i u komerčních objektů. Narůstá tak počet zákazníků, kteří si tvarovaným stromem touží obohatit vstup do obchodu, zahrádku restaurace nebo třeba vestibul hotelu.

Dbejte o upravené okolí

Pokud i vy patříte mezi podnikatele, jistě víte, jak důležité je zanechat v zákazníkovi pozitivní dobrý dojem. A to nejen z interiéru vaší společnosti, ale také z exteriéru. A právě proto je třeba dbát o upravené okolí, například i s přítomností tvarovaného okrasného stromu. Popisovaný trend přitom do České republiky začíná pomalu ale jistě vstupovat ze západní Evropy, kde je podobná péče mnohdy naprostou samozřejmostí.

Zákazník si totiž začíná první dojem o vaší společnosti utvářet již při průchodu parkovištěm a vstupem do areálu, kde se váš podnik nachází. Pokud tak okolí podniku na zákazníka bude působit upraveným a svěžím dojmem, lze předpokládat, že podobné mínění bude mít i o vás. A to vás ještě ani pořádně nepoznal.

Odlišíte se od konkurence

Další pozitivní stránku této věci symbolizuje i fakt, že se díky tomu snadno odlišíte od konkurence. Zákazník si vás v pozitivním smyslu zapamatuje a příště třeba půjde raději rovnou k vám. Pokud se pro výsadbu okrasného stromu rozhodnete, získá vstup do vaší firmy mnohem luxusnější dojem. Stejně jako v zahradě dokáže taková dřevina vykouzlit atmosféru klidu a vyrovnanosti, u firmy vytvoří dojem její stability a prosperity.

Jaký tvarovaný strom vybrat

A závěrem již jen přichází otázka, jaký tvarovaný strom tedy pro okolí vaší firmy vybrat. Doporučit lze například tis červený, z nějž lze vytvarovat velmi efektní spirály. Ty příchozí zaujmou na první pohled. Nebo můžete sáhnout po cypřišku, obzvláště ve tvarování multiball. Ten vynikne jak samostatně, tak i ve skupině. Nebo zvolte solitérní borovici, třeba ve tvarování bonsaj.

Více informací o okrasných stromech najdete na www.okrasne-stromy.cz.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu navždy pod tímto článkem jen za 100 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *