Fotopast: co to je a jak vám pomůže ochránit majetek

Možná jste o fotopastech už něco slyšeli nebo četli na internetu. Fotopasti v posledních letech patří k oblíbeným prostředkům, jak chránit svůj majetek před zloději.

Jak fungují?

Fotopasti jsou citlivé přístroje, které se dříve používaly hlavně pro focení a záznam pohybu zvěře. Nyní je k ochraně majetku doporučuje také policie – ať už chcete chránit svůj pozemek, auto, chatu, určitě nad tímto řešením uvažujte, nebo se rovnou spojte s odborníky z prodejny Infoto, kteří mají s fotopastmi mnohaleté zkušenosti a jsou nejlepším prodejcem v České republice.

Na jejich provoz postačuje sada tužkových baterií, rozhodně není potřeba se o ně příliš starat. Fotopasti s GSM umí při záznamu pohybu odeslat fotografii na váš mobilní telefon nebo e-mailovou adresu.

Kam je můžete umístit?

Ideální je místo, které vhodně zabírá prostor nebo přístup k prostoru, co chcete chránit. Fotopast můžete dát na strom, sloup, zeď domu a vhodně ji skrýt, aby nebyla vidět.

Dávejte si pozor, ať při maskování nezakryjete čidlo pohybu.

Cena a doporučení

Fotopastí s neviditelným přísvitem si nemá zloděj šanci všimnout. Proto vybírejte k ochraně majetku právě tyto. Další funkcí, co se hodí, je GSM. Díky němu pošle zařízení snímek na váš mobila okamžitě se dozvíte o narušení prostoru.

Z fotopastí jsou momentálně velmi prodávané značky Bunaty a Predátor.

Výhody fotopastí oproti kamerovému systému:

  • Narozdíl od fotopastí kamery v noci svítí a případný zloděj je ihned uvidí.
  • Nainstalovat kamerový systém vám pravděpodobně bude specializovaná firma, namontovat a připravit fotopast zvládnete sami.
  • Fotopast můžete kdykoli a snadno přemístit jinam, s kamerovým systémem to tak jednoduché nebude.

Cena je v případě kamerových systémů mnohonásobně vyšší, než u fotopastí, které ve výborné kvalitě pořídíte v nižších tisících korun.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu navždy pod tímto článkem jen za 100 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *