Nově vznikající rezidenční komplex na Žižkově nabízí zájemcům moderní bydlení

Bydlení přesně podle vašich představ? Řada lidí stále považuje jako jediné východisko možnost odstěhovat se do satelitu za město. Zejména v Praze to byl velký trend v posledních letech. Přitom ale také rovnou v hlavním městě si můžete dopřát klidné bydlení, které zároveň nabídne dostupnost občanské vybavenosti lepší než v umělém satelitu. Nové rezidenční objekty v tomto ohledu dokáží přesvědčit stále větší množství jednotlivců i rodin.

Kulturní vyžití i pohodové bydlení

Příkladem takového bydlení je bezesporu nově vznikající lokalita Na Vackově. Nabídne vám vše, co od bydlení 21. století budete očekávat. Nabídne vám klid, který získáte i díky přilehlému parku Židovské pece. Samozřejmostí jsou rovněž možnosti kulturního vyžití, které zajistí třeba nedaleké kino Aero, ale také řada restaurací a hospůdek.

Bydlení v Praze na Žižkově se nalézá v blízkosti východní části Vinohrad. Tato lokalita sama o sobě nabízí řadu možností k nakupování. Jsou zde rovněž příležitosti pro aktivní odpočinek a relaxaci. Jsou to třeba Vítkov, sady Na Krejcárku nebo Parukářka. Samotný vrch Vítkov je zajímavý zejména tím, že jím prochází cyklostezka, která vede bývalým železničním tunelem.

dumnabytek.cz navackove cz 01

Moderní architektura bytů

Zajímavostí také je, že bytový komplex bude ze západu navazovat na nově vznikající městské centrum. To bude vybudováno v areálu bývalého nákladového nádraží Žižkov. Přibydou tak nové možnosti pro nákupy a kulturní vyžití. Nové byty Praha 3 celkově zahrnují 342 bytů a ateliérů. Rovněž je zde k dispozici 5 nebytových prostor. V konečné podobě celkového komplexu vznikne 5 rezidenčních objektů, které jsou přilehlé ulici Malešická. Spolehnout se zde můžete na:

  • Soukromí
  • Příjemné balkony a lodžie

dumnabytek.cz navackove cz 02

Díky kvalitně navrženému projektu, který staví na moderní členité architektuře, poskytují byty vysokou míru soukromí a pocit bezpečí. Tomu přispívají i balkony a lodžie. K dispozici jsou byty o velikostech od 1+kk do 5+kk v různých cenových relacích.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu navždy pod tímto článkem jen za 100 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *