Přemýšlíte nad vinylovou podlahou? Prozradíme její výhody

Díky svým vlastnostem je vinylová podlaha často označována za superhrdinu mezi podlahami. Mnozí lidé nad vinylovými podlahami však stále váhají. Ukončeme váhání a prozraďme si několik výhod, které vás o investici do vinylových podlah rozhodně přesvědčí.

Pokud zvažujete investici do nových podlah, měli byste skutečně pečlivě vybírat. Správné podlahy totiž ulehčí každodenní život, mohou také opticky zvětšit prostory. To ostatně podlahy Gerflor umí. Prozraďme si ale více výhod vinylových podlah.

Nezničitelnost

O vinylových podlahách lze říct, že jsou takřka nezničitelné. Ať už se po podlaze projde pes s ostrými drápky nebo kočka s drápky ještě ostřejšími, podlaha zůstane neponičená. Neponičenou zůstane i v okamžiku, kdy vám na ni něco upadne.

Voděodolnost

Další výhodou vinylových podlah je voděodolnost. Díky tomu, že jsou podlahy voděvzdorné, nemusíte se bát toho, že by se podlahy začaly kroutit nebo zvedat. Můžete je s čistým svědomím položit i do koupelen nebo do vlhkých komor. Nijak se nezmění při kontaktu s vodou.

Vhodné pro krytí podlažních vytápěcích systémů

Nemusíte kupovat tolik ponožek na Vánoce, ponožky i během zimy nebudete skoro potřebovat. Podlahy z vinylu jsou totiž vhodné pro krytí podlažních vytápěcích systémů. Pokud se tedy rozhodnete pro investici do vinylových podlah, další velkou investicí bude podlahové vytápění, které v současné době, kdy teploty začínají klesat k nule, oceníte.

Snadná údržba

Nemusíte kupovat žádné speciální prostředky. Není to dřevěná podlaha, která potřebuje speciální a zdlouhavou péči. Údržba vinylových podlah je naprosto snadná, postačí vám obyčejný saponát, který zatočí s běžnými a snadno odstranitelnými nečistotami.

Žádné lišty, žádná špína

Jelikož lze při pokládání podlahy z vinylu plynule napojovat krytinu mezi jednotlivými místnostmi, nevzniknou žádné lišty, do kterých by se dostávala špína, jež by se těžce odstraňovala. To je další výhoda vinylových podlah.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu navždy pod tímto článkem jen za 100 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *