Šálek na kávu od ASA Selection

K bytovým dekoracím neodmyslitelně patří i vázy. Samozřejmě, že mnohem lépe vypadají, když jsou naplněné květinami. Ne vždy však máme možnost se k čerstvým květinám dostat a pravidelné nakupování řezaných květin, zejména v zimním období, by nás přišlo na nemalý peníz. Pokud však opatříte keramické vázy umělými květinami světoznámých značek, které jsou ve světě známé pro svůj velmi přirozený vzhled a mimořádnou kvalitu, určitě neprohloupíte.

Pro útulné bydlení je však třeba pamatovat i na další bytové doplňky a dekorace, jakými jsou například designové doplňky do kuchyněubrusy a prostírání, porcelánové jídelní servisy, jídelní soupravy či šálky na kávu.

Nerezový stojan na časopisy renomovaného výrobce Blomus

5741846_BB7009_midV obývacím pokoji by tak neměl chybět stojan na časopisy, stojan na šperky nebo šperkovnice. Tak například nerezový stojan na časopisy a noviny patří k elegantním, krásným a pro každodenní život stvořeným bytovým doplňkům renomovaného výrobce Blomus.

Kosmetická taška sice nepatří mezi bytové doplňky, i když bychom o tom mohli polemizovat. Pokud si totiž vyberete důmyslnou rozkládací kosmetickou taštičku s možností zavěšení a vlastním zrcátkem, může se i ona stát koupelnovým bytovým doplňkem stejně jako koš na prádlo. Vždyť jsou to právě praktické doplňky, které rozhodují o konečné podobě vaší koupelny.

Posuňte image interiéru na vyšší level

Dá se říci, že bytové doplňky obecně dokáží výrazně změnit image interiéru a posunout ho na vyšší level. Firma “Fantazie – bytové doplňky” si klade za cíl, zútulnit váš byt, dům nebo kancelář celou řadou doplňků. Patří mezi ně například fotorámečky a stojany na foto, nástěnné hodiny, krby a příslušenství. Vnější fasádu a plot prvotřídně období popisná čísla a piktogramy, poštovní schránky a podobně. Dekorace na zeď, květináče, lucerny a stínítka, svícny, svíčky, vánoční a velikonoční dekorace, to všechno jsou bytové dekorace, které vám pro vaší pozitivní náladu přináší internetový obchod ifantazie.cz.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu navždy pod tímto článkem jen za 100 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *