Běhouny jako skvělý doplněk do vašeho interiéru

Zařizujete bydlení a přemýšlíte nad tím, jakým kusem bytového textilu doplnit interiér svého bytu, aby byl šik a zároveň praktický? Zkuste svou pozornost zaměřit na běhouny, které jsou výborným doplňkem, s nimiž je možné vytvořit útulný domov.

Pro kuchyň, předsíň a koupelnu

Běhouny jsou výborným doplňkovým prvkem, který dokáže dodat šmrnc každému interiéru. Jedná se většinou o delší a úzké kusové koberce, které mají pogumovaný podklad, díky kterému na podlaze neklouzají. Skvěle se hodí jako předložky do kuchyně, používají se také v předsíních, úzkých chodbách nebo jako předložky k posteli v ložnici. Speciální druh běhounů je určený pro koupelny. Bývají opatřeny protiskluzovou vrstvou, pohlcují vlhkost a jsou rychleschnoucí.

Výběr také pro děti

Běhouny se těší oblibě i v dětských pokojíčkách. Dokážou výborně dotvořit interiér, o který se dělí sourozenci. Výběr v odstínech růžové i modré barvy je velice pestrý, díky čemuž není problém opticky rozdělit pokojíček pro dva uživatele. Díky nejrůznějším formám provedení a barevné pestrosti je běhoun oblíbeným kobercem i do pokoje pro miminko.

Luxusní i obyčejné

Výběr běhounů je až překvapivě velký. Záleží čistě na požadavcích zákazníka a místě jeho využití. Cena začíná na několika stovkách korun, a i v tomhle cenovém segmentu je výběr pestrý. Velice oblíbené jsou běhouny s geometrickými vzory, které dokonalé pasují do jednoduchých, minimalistických interiérů. Na opačné straně nabídky jsou běhouny luxusní, kterých cena se může přesáhnout hranici deseti tisíc korun. Jejich speciální provedení se často objevuje v chodbách luxusních hotelů a prestižních kanceláří.

Při výběru běhounu zohledňujte především to, kde bude sloužit svému účelu a zda bude jen čistě dekorativní, nebo po něm budete požadovat nějaké speciální vlastnosti.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu navždy pod tímto článkem jen za 100 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.