Hledáte moderní a výkonnou fotopast? Vsaďte na BolyGuard BG310-M

Fotopast je oproti propracovaným kamerovým systémům perfektní a levnější variantou pro ostrahu vašeho majetku. Přemýšlíte, jaký model si z rozsáhlé nabídky vybrat? V tomto článku vám představíme skvělou fotopast na ostrahu majetku – BolyGuard BG310-M.

Pro koho je tato fotopast vhodná?

Fotopast BolyGuard BG310-M ocení zejména myslivci, nejrůznější milovníci přírody, ale také lidé, kteří hledají možnost pro ostrahu své nemovitosti či majetku. Integrované cloudové úložiště a propracovaná mobilní aplikace zajišťují, že pro vás bude používání této aplikace maximálně jednoduché. 

Fotografie se vám budou zobrazovat v přehledné galerii. Díky jejímu jednoduchému provedení se v ní přitom zorientujete během pár minut. 

Jak se fotopast napájí?

Fotopast se jednoduše napájí prostřednictvím Li-Ion akumulátorů18650, které jsou společně s fotopastí a solárním panelem součástí balení. Solární panel přitom přímo napájí vložené akumulátory. 

Při jednom z testování fotopasti se ukázalo, že zařízení dokázalo bez solárního panelu nafotit a odeslat přes 700 fotografií. Následně stačí jen k fotopasti fyzicky dojít a akumulátory vyměnit za nové.

Kompaktní rozměry

Fotopast vás potěší i svými malými rozměry, které činí pouze 75×35×115 mm. Díky tomu se řadí mezi vůbec první malé fotopasti s odesíláním snímků. Mezi její největší výhody však rozhodně patří skvělý výkon. Fotopast totiž dokáže zaznamenat pohyb až na 20 metrů.

Kvalitní noční záznamy

Fotopast vytváří nejen skvělé denní, ale i noční snímky. Pracuje totiž s dostatečně rychlou závěrkou a kvalitním optickým čipem CMOS. Díky tomu vytváří velmi kvalitní snímky, které jsou prosvětlené až na vzdálenost 30 metrů. 

Rychlé uvedení do provozu

V neposlední řadě musíme zmínit také velmi rychlé nastavení. Fotopast se totiž pyšní funkcí automatického nastavení mobilní sítě. Poté se už jen stačí přihlásit do cloudu Molnus, kde fotopast přidáte a následně ji máte hotovo. 

Více informací ze světa fotopastí najdete na www.eshop-fotopasti.cz.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu navždy pod tímto článkem jen za 100 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *