Zamluvte si svatební stan, než jaro zaťuká

I když je zima v plném proudu, určitě se vyplatí pamatovat pomalu na jaro. Tedy v případě, že chystáte svatbu (svou vlastní nebo svých dětí) a rádi byste ji uskutečnili uprostřed přírody pod širým nebem. V žádném případě se v takové situaci nespoléhejte na příznivé počasí! Nečekaný déšť či bouřka by mohly vaši nákladnou akci naprosto zhatit. Ideálním řešením je svatební stan. Buď jeden, nebo více svatebních stanů – pro případ, že hostů bude opravdu požehnaně. Svatební stany k pronájmu vám poskytnou to nejluxusnější zázemí pro pořádání vašeho velkého dne či dne vašich dětí (což je v podstatě také váš velký den).

Svatební stany k pronájmu čekají právě na vás!

Svatební stany, které společnost Party-S-Production nabízí k pronájmu, jsou koncipovány pro 30 až 35 sedících osob (stoly a židle), 60 až 70 sedících osob (stoly a židle); nebo například 350 a více osob stojících a podobně. Základní rozpis možných rozměrů těchto velkých stanů a možný počet lidí, kteří se tam vejdou, najdete v přehledné tabulce na příslušné internetové stránce. Půjčovny párty stanů (půjčovna párty stanů Praha, půjčovna party stanů Brno, půjčovna party stanů Ostrava a půjčovna party stanů Jihlava) ocení jak velcí dodavatelé cateringu, tak i drobní živnostníci. Pro některé z vás bude možná výhodnější využít možnost prodej párty stanů nebo využít možnosti nakoupit párty stan bazar. Vyplatí se to určitě v případě tomu, kdo hodlá párty stany užívat víceméně trvale.

Party-S-Production  zapůjčí cateringové stany i catering se vším všudy

Party-S-Production je společnost, která se na párty stany pronájem, párty stany bazar i na párty stany prodej specializuje již poměrně dlouho. Je tedy samozřejmé, že si z její nabídky vyberou i ti nejnáročnější zákazníci. V případě  zápůjčky cateringového stanu vám jmenovaná společnost nabízí i zajištění samotného cateringu včetně nábytku a vybavení pro jeho výdej a usazení hostů.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu navždy pod tímto článkem jen za 100 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *